Переключиться на мобильную версию

Як врятувати бізнес від недружнього поглинанняРеклама

Захищати свій бізнес від недружнього поглинання потрібно завжди, а не тільки тоді, коли це вже почалось.

Попереджаючи таку проблему можна унеможливити її настання та мати надійний захисний механізм у разі здійснення рейдерської атаки на підприємство.

Сьогодні стати жертвою сірого, або чорного рейдерства можуть будь-які підприємства, що не мають чітко регламентованої системи управління, не підтримують актуального стану відомостей про підприємство, майно, не мають «зв’язків» в контролюючих органах, займаються диверсифікацію, або взагалі не мають нічого спільного з наведеним.
Справа, по-перше, в недосконалості сьогоденного українського законодавства в цілому, що, як наслідок, створює прогалини та системні недоліки у функціонуванні державних інститутів, таких як судова система, органи внутрішніх справ, реєстраційні органи.

Друга складова, що забезпечує підґрунтя сучасному рейдерству це саме людський фактор, який може включати в себе і жагу наживи, і певний азарт, гру, яка коштує нічого не підозрюючим підприємцям років плідної праці, неабияких зусиль щодо ведення бізнесу та грошей.

На даний момент існують досить багато поширених видів недружнього поглинання, серед яких: умисне доведення до банкрутства; скупка дрібних пакетів акцій; Цілеспрямоване зниження вартості підприємства і придбання його активів; Оспорювання прав власності на стратегічно важливі активи, інсайдерство.

Суть розробленої програми антирейдерських заходів полягає в унеможливленні для атакуючої сторони використовувати будь які заходи впливу або примусу

Намагання протистояти якимось із видів рейдерських атак є важливим, але не досить ефективним засобом зберігання активів компанії. В такому разі постає питання, як організувати комплексний захист підприємства та більш надійний захист, ніж традиційно пропонує вітчизняне законодавство? Відповідь на це питання та її практичне застосування створюють потужний комплекс заходів, інструмент, який унеможливлює агресивне втручання в бізнес.

Ґрунтовно дослідив проблему рейдерства та актуальні шляхи протидії йому власник міжнародної юридичної компанії «Гапоненко Роман і партнери» Роман Іванович Гапоненко. Його науковий твір «Антирейдерські заходи», захищений свідоцтвом про реєстрацію авторського права № 51024 від 28.08.2013р. попереджує та комплексно вирішує проблему рейдерського втручання в діяльність будь-яких суб’єктів підприємницької діяльності.

Суть розробленої програми антирейдерських заходів полягає в унеможливленні для атакуючої сторони використовувати будь які заходи впливу або примусу, використання адмінресурсу, або недосконалостей в законодавстві, а для потенційної жертви – налагодження чіткості та прозорості системи управління активами та корпоративними правами, запобігання інсайдерських схем, формування системи юридичної безпеки бізнесу. Тобто, скориставшись досвідом власника МЮК «Гапоненко Роман і партнери», перетвореним у комплекс заходів, ви організуєте всебічний та надійний захист свого бізнесу від рейдерських схем.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, або замовити «комплекс анти рейдерських заходів», зв’яжіться з нами за телефоном: +38 (044) 279-40-50 (багатоканальний). Ваші питання та пропозиції відправляйте на електронну адресу: info@gaponenko-partners.com

І пам’ятайте, що найкраще вирішення наведеної проблеми це попереднє її запобігання, що не дає можливості їй статися, а не похідне «відвойовування», тому подумайте про безпеку свого бізнесу завчасно.

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
гость  (аноним)  21.11.2013, 14:44
Оценка:  +2
гость
Стаття українською мовою! Невже? Може з часом появиться і україномовна версія "бігміру"?!
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь