Переключиться на мобильную версию

У Львові відбудеться конференціяPR

7 листопада, у Львові відбудеться конференція із просування бізнесу в Інтернеті - Lviv iCamp, яку неодмінно вартує відвідати: маркетологам, сеошникам, інтернет-підприємцям, блогерам.
У Львові відбудеться конференція

Вже сформована програма конференції.

Як і планувалося подія відбудеться у чотири потоки:

Інтернет-маркетинг

Потік для усіх хто хоче дізнатися про тенденції 2016 року: фічі у роботі з SEO, технічні рішення для збільшення конверсії веб-сайтів , актуальні кейси для роботи з SMM  та багато інших порад та рішень у роботі.

Для підприємців

Потік для тих, хто хоче продавати не тільки реально,  а й віртуально, в інтернет середовищі . Фахівці в сфері інтернет-маркетингу будуть давати поради щодо налагодження бізнес-процесів у компанії чи стартапі, формування бренду компанії, ведення юзабіліті-аудиту веб-сайту, роботи з контентом та текстом та радитимуть, як уникнути помилок  бізнесу в інтернеті.

Інтернет-бізнес

Для тих, хто працює чи хоче працювати в інтернеті і шукають шляхи покращення роботи своїх платформ, інтернет-магазинів та інтернет-бізнесу. Досвідчені доповідачі будуть ділитись досвідом та розкажуть про тренди розвитку інтернет-бізнесу,  продуктової стратегії стартапів, дизайну, який продає, юридичні аспекти інтернет-бізнесу та загалом цікаві факти про інтернет аудиторію в Україні.

Майстер-класи

Заплановано безліч майстер-класів на різноманітні тематики пов’язані з інтернет-маркетингом та інтернет-бізнесом. 

Павло Лисий поділиться досвідом з учасниками про аудит сайтів. Володимир Москалюк розкаже про етапи створення та розроблення Landing page до програмування.
Владислав Наумов розповість про розробку структури інтернет-магазину, виходячи з семантичного ядра та багато інших майстер-класів для початківців, стартаперів та для тих, хто шукає нові рішення у своєму бізнесі.

Квиток коштує всього 650 грн. Реєструйтеся: icamp.lviv.ua

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
СТАНИЧНИК+  (аноним)  06.11.2015, 04:36
Оценка:  0
СТАНИЧНИК+
Во Львов в жизни не поеду, там меня отьябут во все щели!
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь