Переключиться на мобильную версию

TEDxKyiv 2015: Імпульс/ I’mPulsePR

13 грудня, у КВЦ Парковий, щорічна міжгалузева конференція TEDxKyiv вже восьмий рік поспіль об’єднає мрійників, винахідників, науковців та митців у пошуках натхнення для тривалих змін.
TEDxKyiv 2015: Імпульс/ I’mPulse

Тема конференції 2015 року – «Iмпульс»: говоритимемо про зміни та про кожного з нас як рушія цих змін. Для суспільних перетворень потрібен імпульс: подія, ідея, людина. Та жодна зміна не досягне потрібних масштабів без суспільної підтримки, що задає ритм і напрямок. Всесвіт – це варіативні сценарії про те, що навколо нас та те, що за океаном. Це простір з концентрованою порцією локальних думок у глобальному ланцюжку подій. Кожен – частина чогось більшого, але при цьому ми – всі разом. Саме час це осягнути. 

Як змінювати спільноти, рухати світ до нових парадигм, робити інновації доступними інструментами для взаємодії в суспільстві, як обдурити природу, аби жити довше, як бути своїм серед чужих та стати пульсом змін? Зрештою, що ми можемо дати світу, і яким досвідом світ може поділитися з Україною?

Цього року команда організаторів працювала над тим, аби вже традиційна подія, вийшла на новий рівень: конференція отримала нову домівку, нову візуальну айдентику і сайт.

“Останні два роки ми живемо в супер високому ритмі, боремося за майбутнє країни, задаємо напрямок її руху за імпульсом життя й процвітання. Цьогорічна конференція це можливість підняти важливі питання сьогодення, почути потрібні інсайти з-за кордону та розвинути думки, що народились тут протягом останнього часу. TEDxKyiv2015 зосереджується на ідеях, котрі не просто варті поширення, а потрібні Україні сьогодні, щоби будувати світле завтра”, – коментує ліцензіат конференції Владислав Грезєв. 

Також до команди, у ролі ведучого події, приєднався журналіст, громадський активіст та лектор Андрій Сайчук:

“Учасники конференції TED надихають мільйони людей в цілому світі. Для мене опинитися всередині цього процесу – справжня інтелектуальна пригода і велика честь”.

Теми виступів охоплюють, але не обмежується, історією, електронним управлінням, медіа, технологіями, підприємництвом та мандрами.  Серед першої сімки спікерів:

Ярослав Грицак – доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету, директор Інституту історичних досліджень. Викладає в Центральноєвропейському університеті (Угорщина), Гарварді (США), НАУКМА (Україна). Учасник Унівської та Несторівської експертних груп. Які саме цінності впливають на розвиток українського суспільства, а також, що може Україна запропонувати світові та собі - аналізуватимемо разом.

Євген Глібовицький –  керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova, співзасновник hromadske.tv, експерт із довготермінових стратегій, викладач. Засновник Унівської групи та учасник Несторівської експертної групи.  Розповість про крок від ідеї бажаного майбутнього до України, яка нам дійсно потрібна.

Девід Бісмарк (David Bismark) –  PhD в галузі верифікованого електронного голосування Університету Суррея, Великобританія (2011), засновник та CEO видавництва «Recito Förlag AB» (Швеція). Сфера інтересів Девіда охоплює імплементацію новітніх технологій у виборчому процесі, верифікацію е-голосування та його прозорість. У 2010 році виступав на TED Global в Оксфорді, Великобританія.

Наталія Антелава – журналістка, співзасновниця codastory.com, кореспондент BBC News на Кавказі, в Центральній та Західній Азії. Живе та працює в Тбілісі, подорожує та пише про Бірму, Ємен, Узбекистан, Україну, тощо. Наталія розуміє, що таке міжнародна журналістика та чого останній дійсно бракує сьогодні.

Олександр Коляда – випускник кафедри генетики біологічного факультета КНУ ім. Т. Шевченка, науковий співробітник Лабораторії Епігенетики Інституту Геронтології НАМНУ, співзасновник компанії Titanovo. Олександр займається вивченням генетичних та епігенетичних аспектів старіння, досліджуючи гени, які дозволяють старожилам «обдурити» природу. Чи можна вважати старість біологічною недосконалістю людини у XXI сторіччі – поміркуємо та пофантазуємо разом.

Юрко Филюк – підприємець, мандрівник, мрійник, співзасновник проекту «Тепле місто» (Івано-Франківськ). Юрко з командою знають, як наповнювати маленьке містечко новим змістом та новим майбутнім: жодної теорії, тільки практика відповідальності та любові до простору, у якому живемо.

Давид Арахамія (David Braun) – засновник «Народного проекту» (peoplesproject.com), Волонтер, підприємець. Давид народився в Грузії, але виріс в особистість в Україні. Успішну реалізацію своїх проектів Давид протиставляє існуючому суспільному шаблону «відстороненності», доводячи, що синергія творить справжні дива.

Продаж квитків на конференцію TEDxKyiv 2015 доступний онлайн.

Інформація про спікерів й відеозаписи попередніх подій доступні на офіційному сайті конференції, а також на сторінках TEDxKyiv в соціальних мережах Facebook та Twitter.

TEDxKyiv2015 – стань частиною спільноти, де мрії дорівнюють діям, де кожен з нас  – це імпульс змін!

Довідка:

ТED (Technology, Entertainment, Design) — це світова конференція для поділу ідеями у різних галузях. Вперше відбулася у 1984 р. в Каліфорнії, з 2009 локальні конференції (TEDx) проходять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома у всьому світі завдяки доступності виступів «talks» у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета — поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий Банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv - це незалежная подія в дусі та за ліцензією TED. 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь