Переключиться на мобильную версию

Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена в оновленні кадрівПресс-релиз

Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена в оновленні кадрів

Рахункова палата зацікавлена в оновленні кадрів. Та залучатиме до цього процесу провідні вищі навчальні заклади, які готують фахівців у сфері держфінансів. Про це під час зустрічі з ректорами 5 вищих навчальних закладів завив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан. В зустрічі взяли участь ректор Київського національного університету імені Т. Шевченка Леонід Губерський, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі, ректор Київського економічного університету імені            В. Гетьмана Дмитро Лук’яненко, ректор Університету Державної фіскальної служби України Павло Пашко, ректор Університету банківської справи Анжела Кузнєцова.

Валерій Пацкан наголосив, що робота Рахункової палати має бути суттєво реформована та відповідати міжнародним стандартам. “Мушу зауважити, що середній вік наших спеціалістів - 52 роки. А фахівців до 30 років - всього 3,6 відсотка. І я собі ставлю за мету, щоб цей показник за короткий термін був не менше 10 відсотків. І я сподіваюся на допомогу ректорів в процесі оновлення кадрів“, - наголосив Валерій Пацкан.

Він розповів, що вже цього місяця Національний Аудиторський Офіс Великобританії разом з представниками Рахункових палат Німеччини та Польщі розпочнуть функціональне оцінювання роботи Рахункової палати України. “До цього часу жодного разу воно тут не проводилося. І ми повинні провести зовнішнє оцінювання, щоб зрозуміти, який реальний стан речей“, - наголосив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати зауважив, що зустріч з ректорами вищих навчальних закладів була одним з пріоритетів в його роботі за перші 100 днів з моменту обрання. Він пояснив, що від якості підготовки майбутніх фахівців залежить і подальша ефективна робота Рахункової палати. Крім того, додав Пацкан, Рахункова палата розраховує на допомогу вищих навчальних закладів у підвищенні кваліфікації спеціалістів, які вже працюють в Рахунковій.
Валерій Пацкан наголосив, що Рахункова палата готова підписати чи поновити з кожним вищим навчальним закладом окрему угоду про підготовку фахівців у сфері контролю публічних фінансів. “І ми такі угоди підписуватимемо в кожному окремому вищому навчальному закладі. І я та мої колеги готові приїжджати до вас, проводити лекції та розповідати студентам про нашу роботу“, - сказав Валерій Пацкан.

Він нагадав, що Рахункова вже співпрацює з низкою ВНЗ. Зокрема, у форматі проведення спецкурсів з підвищення кваліфікації працівників Рахункової; проходження навчальної практики студентами навчальних закладів. “Однак весь цей процес має бути виведений на якісно новий рівень з урахуванням всіх викликів“, - наголосив Валерій Пацкан.

Він додав, що Рахункова палата також розраховує на підтримку академічного корпусу в частині залучення фахових експертів до процесу проведення контрольно-аналітичних заходів та впровадження наукових розробок з розвитку вітчизняної школи зовнішнього незалежного фінансового аудиту.

У свою чергу ректори вищих навчальних закладів поділилися своїм баченням співпраці та моделями підготовки майбутніх кадрів.
Зокрема, ректор Київського національного університету імені Т. Шевченка Леонід Губерський зауважив, що зустріч свідчить про реальну зацікавленість Рахункової палати змінити підходи до своєї роботи. “Ми підтримуємо вас, що кадри потрібно оновлювати. Ми готові бути вашими партнерами та надавати всебічну допомогу як у підготовці кадрів, так і у підвищенні кваліфікації ваших фахівців. Ми готові направляти наших студентів на практику до Рахункової палати“, - сказав Губерський.

Ректори також висловили готовність направляти своїх фахівців до Рахункової палати на тренінги, а також запрошувати фахівців Рахункової долучатися до практичної підготовки студентів.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь