Переключиться на мобильную версию

Сто років успіху:

Як зберегти бізнес
та розвивати нові проекти

Починаючи свій бізнес ніхто не може бути впевненим, чи зможе він підкорити український ринок, стати прибутковим та, що не менш важливо в українських реаліях, втриматись у кризу. Його підприємство не словом, а ділом вже протягом сторіччя доводить свою успішність. Генеральний директор Львівської фабрики паперово-білових виробів «Бібльос» Ярослав Свистун переконаний, що неможливого не буває, якщо впевнено йти до своєї мети. Про те, як зберегти бізнес та приборкати кризу читайте далі.

Ваше підприємство успішно функціонує вже протягом майже 100 років! За цей час вам вдалося не тільки зберегти фірму, але ще і розвинути її: крім поліграфії, ви відкрили пансіонат і ресторацію. Як вдається поєднувати такі різні сфери і процвітати в усьому?

Підприємство було засноване ще в 1917 році, а в 1995 році пройшло роздержавлення. В складі підприємства у нас був пансіонат Поліграфіст, ми його реанімували, щоб він функціонував на таких засадах, скажімо, як зараз. Що стосується ресторації…раніше це були приміщення робітничої їдальні, ми зробили там ремонт, зробили вихід на вулицю, щоб і працівникам було приємно працювати, і відвідувачам було де відпочити.

Щоденна кропітка праця – ось секрет нашого сторічного успіху. Якщо стояти на місці і нікуди не рухатися – навряд чи вийде щось зберегти та розвинути. Наша команда постійно генерує нові ідеї та втілює їх у життя.

Зараз друкована продукція поступово відходить у минуле: замість зошитів і книжок все частіше використовують ноубук і планшети. Така тенденція відбилася на продажах вашої продукції?

Відбилася, дуже сильно відбилася. Фабрика спеціалізувалася на випуску паперово-ділової продукції – це різноманітні записні книжки, телефонки і тому подібне. Цей ринок суттєво скоротився і практично вже доходить до нуля. Тому ми почали диверсифікацію ринків, почали виробляти ексклюзивну сувенірну продукцію, товари для колекціонерів. Ця продукція зараз користується попитом і, відповідно, дає можливість нам втриматись.

Ближче до осені зростає попит на щоденники, зошити, календарі – сезонні товари. А паперово-ділова (продукцiя - прим. автора) відходить і поступово зникає. Така ситуація вимагає від нас знаходити інші ринки, переспеціалізовувати підприємство,а також розвивати інші бізнеси, в тому числі
й у сфері послуг.

У 2008 році в Україну прийшла фінансова криза,
яку багато підприємств так і не змогли пережити.
Як це вдалося вам?

Ті, хто мали вузьку спеціалізацію, відчули кризу
повною мірою – випадали цілі сегменти. Якщо мати
широку спеціалізацію і різну направленість, то один
бізнес підтримує інший і, таким чином, є всі шанси
залишатись «на плаву». Так вийшло і у нас – ми підтримували
один напрямок за рахунок іншого і змогли утримати весь бізнес
під час кризи.

З якими містами (регіонами) ви зараз співпрацюєте і чи збираєтеся виходити на міжнародні ринки?

Так, ми співпрацюємо із зарубіжними ринками, багато продукції імпортуємо. Зараз ми готуємо підгрунтя для того, щоб вийти на ринки Західної Європи і представити там свій товар. Є бажання продавати в Німеччині, Франції. Думаю, що наступного року вже зможемо вийти на ринки цих країн.

Чи були вже у вас складні ситуації, в яких необхідна була допомога?

У моменти фінансової та економічної кризи в країні обов’язково така ситуація виникає. Банки скорочують кредитування, відповідно у підприємства не вистачає робочого капіталу, але це не значить, що потрібно закривати бізнес. Нам поки що вдавалося пережити такі моменти, напевно, тому що є велика історія життєдіяльності підприємства, і фінансові установи до нас відносяться з повагою.
Наш банк-партнер ПУМБ завжди іде назустріч і допомагає вирішити складні ситуації.

Як просувається ваш ресторанний бізнес? Крім тематичної ресторації «Бальова саля» і пансіонату «Поліграфіст» ви плануєте відкривати нові місця для туристичного відпочинку, або все ж сконцентруєтеся на виробництві поліграфічної продукції? Чому ви вирішили поєднати саме ці дві, нічим не пов'язані між собою, сфери?

Бізнес буде успішним тільки тоді, коли він буде диверсифікованим. Якщо ти займаєшся декількома бізнесами, то в одному із них може бути «просідання», а коли є диверсифікація, то такі тріднощі подолати набагато легше. Звичайно, в управлінні і в повсякденному житті це складніше, адже потрібно сконцентрувати увагу на чомусь одному. Але у нас склалася такая ситуація, і ми не хочемо залишати якийсь один ринок, будемо намагатися утримувати свої позиції на всіх напрямках, а сферу послуг – розширювати.

Що ви особисто хотіли б побажати бізнесменам, які хочуть побудувати бізнес в рідній країні і стати успішними?

Як стверджує народна мудрість: «Дорогу подолає лиш той, хто йде».

Розпочинаючи власну справу варто бути готовим до всього, адже є і злети і падіння. Головне чітко усвідомлювати, чого саме ви хочете досягти. Якщо ви добре підготуєтесь, складете продуманий бізнес-план з прорахунками, то охочі вам допомогти і підтримати завжди знайдуться. Просто треба не лінуватися, а брати й робити бізнес.

Поделись:
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь