- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
Випускники інтернатури отримають одноразову виплату: хто може претендувати
Цьогоріч стартує нова програма підтримки молодих лікарів, які готові працювати у сільській місцевості, на деокупованих або прифронтових територіях. Випускники інтернатури державних медичних вишів зможуть отримати одноразову грошову допомогу за умови виконання певних вимог.
Для участі у програмі потрібно:
-
завершити інтернатуру у державному вищому навчальному закладі, підпорядкованому МОЗ або МОН;
-
знайти вакансію у державному чи комунальному медзакладі на Єдиному веб-порталі вакансій медичних працівників;
-
обрати заклад з укомплектованістю лікарських посад не більше 75%;
-
укласти контракт на роботу щонайменше на три роки;
-
подати пакет документів до вишу, де проходила інтернатура, до 10 жовтня.
До пакету входять заява на ім’я ректора, підтвердження від медзакладу, копії диплома та сертифіката, трудова книжка або витяг із Реєстру застрахованих осіб і копія контракту з медзакладом. Документи можна подати особисто або електронною поштою.
Виплата призначається наказом вишу після перевірки документів і перераховується до кінця бюджетного року. У разі дострокового звільнення з поважних причин (форс-мажор, стан здоров’я, мобілізація) гроші повертати не потрібно.
Розмір одноразової виплати – 200 тисяч гривень. У програмі беруть участь 20 державних вишів, зокрема Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Одеський та Дніпровський медичні університети.







