- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
Німецькі медіа повідомляють про зростання кількості молодих українців, які виїжджають за кордон
Близько 100 тисяч українців віком від 18 до 22 років залишили країну протягом двох місяців після пом’якшення правил виїзду чоловіків за кордон. Про це пише The Telegraph із посиланням на дані польської прикордонної служби.
За перші вісім місяців 2025 року кордон із Польщею перетнули 45 300 чоловіків цього віку. Проте протягом наступних двох місяців, після зміни правил, кількість виїздів зросла удвічі, і країну покинули приблизно 99 000 молодих українців.
Журналісти зазначають, що влада розраховувала на повернення частини молоді та збільшення кількості добровольців у ЗСУ. Окрім того, влада сподівалась зменшити кількість випадків виїзду підлітків за кордон до досягнення ними 18 років.
Водночас у Німеччині зростання кількості прибулих викликало дискусію. Кількість українців цього віку, які прибувають щотижня, зросла з 19 до понад 1000 у вересні, а в жовтні — до 1400–1800 осіб на тиждень.
На тлі обговорення міграційної політики деякі політичні сили в Німеччині пропонують переглянути рівень підтримки українських біженців. Зокрема, партія AfD закликає обмежити соціальну допомогу і виступає проти подальшої військової підтримки України.







