- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
У Києві з 24 березня завершують опалювальний сезон
Відключення житлових будинків розпочнеться вже з 24 березня
У Києві з 24 березня офіційно завершують опалювальний сезон. Таке рішення міська влада ухвалила з огляду на потепління та необхідність раціонального використання енергоресурсів.
Очікується, що відключення тепла допоможе мешканцям уникнути зайвих нарахувань у період підвищення температури повітря.
Відключення житлових будинків розпочнеться вже з 24 березня.
Водночас заклади соціальної сфери — лікарні, пологові будинки, школи та дитячі садки — відключатимуть за індивідуальними заявками їхніх керівників.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







