У Києві з 24 березня завершують опалювальний сезон

Відключення житлових будинків розпочнеться вже з 24 березня
 |  Автор: Ольга Опенько
У Києві з 24 березня завершують опалювальний сезон
Ілюстративне фото / Getty Images

У Києві з 24 березня офіційно завершують опалювальний сезон. Таке рішення міська влада ухвалила з огляду на потепління та необхідність раціонального використання енергоресурсів.

Очікується, що відключення тепла допоможе мешканцям уникнути зайвих нарахувань у період підвищення температури повітря.

Відключення житлових будинків розпочнеться вже з 24 березня.

Водночас заклади соціальної сфери — лікарні, пологові будинки, школи та дитячі садки — відключатимуть за індивідуальними заявками їхніх керівників.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
Курс валют
02.12.2024 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка 41.33 43.71 0.00
Продаж 41.90 44.36 0.00
Усі курси готівкових валют...
29.05.2022 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка/продаж 29.25 0.00 0.46
Усі курси НБУ...
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK