- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
Екстрені відключення скасовано: графіки повертаються
Регіони повертаються до графіків стабілізаційних відключень
У Києві та низці областей скасовано екстрені відключення електроенергії. Відтепер регіони повертаються до графіків стабілізаційних вимкнень. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.
Читайте також: Графіки вимкнень електроенергії у понеділок змінили
"За вказівкою "Укренерго" повертаємось до графіків стабілізаційних відключень у місті Києві, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Донецькій областях", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Графіки вимкнень електроенергії у понеділок змінили
Нагадаємо, 26 серпня російські війська здійснили атаку на енергетичну інфраструктуру України, що призвело до пошкодження енергооб'єктів у 15 областях. Внаслідок цього ситуація з електропостачанням у регіонах значно ускладнилася.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







