- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
Україна створить стійку до атак енергосистему: Шмигаль озвучив плани
Україна планує побудувати оновлену енергосистему, яка буде більш захищеною від атак і здатною стабільно працювати в умовах загроз з боку Росії.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час енергетичного форуму CERAWeek у Х’юстоні (США).
За його словами, одним із ключових напрямів стане розвиток так званих «енергетичних сот» — автономних кластерів, які зможуть працювати незалежно завдяки локальній генерації енергії.
Очільник уряду зазначив, що Україна вже пропонує низку перспективних проєктів для інвесторів. Йдеться, зокрема, про розвиток видобутку та транспортування нафти й газу, а також про ініціативи у сфері атомної та відновлюваної енергетики.
Шмигаль закликав міжнародні компанії долучатися до формування нової енергетичної архітектури України та Європи.
Також він наголосив на необхідності диверсифікації постачання енергоресурсів, зокрема газу, нафти та ядерного палива, щоб зменшити залежність від Росії.







