Україна створить стійку до атак енергосистему: Шмигаль озвучив плани

Україна створить нову енергосистему: плани Шмигаля
 |  Автор: Ольга Опенько
Україна створить стійку до атак енергосистему: Шмигаль озвучив плани
Ілюстративне фото

Україна планує побудувати оновлену енергосистему, яка буде більш захищеною від атак і здатною стабільно працювати в умовах загроз з боку Росії.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час енергетичного форуму CERAWeek у Х’юстоні (США).

За його словами, одним із ключових напрямів стане розвиток так званих «енергетичних сот» — автономних кластерів, які зможуть працювати незалежно завдяки локальній генерації енергії.

Очільник уряду зазначив, що Україна вже пропонує низку перспективних проєктів для інвесторів. Йдеться, зокрема, про розвиток видобутку та транспортування нафти й газу, а також про ініціативи у сфері атомної та відновлюваної енергетики.

Шмигаль закликав міжнародні компанії долучатися до формування нової енергетичної архітектури України та Європи.

Також він наголосив на необхідності диверсифікації постачання енергоресурсів, зокрема газу, нафти та ядерного палива, щоб зменшити залежність від Росії.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
Курс валют
02.12.2024 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка 41.33 43.71 0.00
Продаж 41.90 44.36 0.00
Усі курси готівкових валют...
29.05.2022 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка/продаж 29.25 0.00 0.46
Усі курси НБУ...
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK