- Гарячі теми:
- Комуналка
- Тести bigmir)net
Проїзд у Києві може подорожчати до 30 грн: у КМДА розповіли про пільги
Проїзд у Києві може подорожчати до 30 грн — КМДА зберігає пільги для студентів і школярів
У Києві розглядають можливість підвищення вартості разового проїзду в комунальному транспорті до 30 гривень. Водночас пільги для окремих категорій пасажирів збережуться.
Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Підгайний в ефірі «Київ 24».
За його словами, при купівлі пакетів поїздок вартість однієї поїздки буде нижчою. Наприклад, якщо придбати 50 поїздок одразу, одна коштуватиме близько 25 гривень.
У КМДА уточнили, що для студентів зберігається 50% знижка на проїзд. Школярі протягом навчального року й надалі користуватимуться громадським транспортом безкоштовно, а влітку для них діятиме 75% знижка.
Раніше повідомлялося про намір підвищити вартість разового проїзду в комунальному транспорті до 30 гривень.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







