Проїзд у Києві може подорожчати до 30 грн: у КМДА розповіли про пільги

Проїзд у Києві може подорожчати до 30 грн — КМДА зберігає пільги для студентів і школярів
 |  Автор: Ольга Опенько
Проїзд у Києві може подорожчати до 30 грн: у КМДА розповіли про пільги
Ілюстративне фото / Getty Images

У Києві розглядають можливість підвищення вартості разового проїзду в комунальному транспорті до 30 гривень. Водночас пільги для окремих категорій пасажирів збережуться.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Підгайний в ефірі «Київ 24».

За його словами, при купівлі пакетів поїздок вартість однієї поїздки буде нижчою. Наприклад, якщо придбати 50 поїздок одразу, одна коштуватиме близько 25 гривень.

У КМДА уточнили, що для студентів зберігається 50% знижка на проїзд. Школярі протягом навчального року й надалі користуватимуться громадським транспортом безкоштовно, а влітку для них діятиме 75% знижка.

Раніше повідомлялося про намір підвищити вартість разового проїзду в комунальному транспорті до 30 гривень.



Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах
Курс валют
02.12.2024 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка 41.33 43.71 0.00
Продаж 41.90 44.36 0.00
Усі курси готівкових валют...
29.05.2022 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка/продаж 29.25 0.00 0.46
Усі курси НБУ...
x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK