Реклама Знімайте готівку безкоштовно із ZEN MasterCard в Україні та за кордоном

Знімайте готівку безкоштовно із ZEN MasterCard в Україні та за кордоном
Відкрите джерело

Картка від  ZEN.COM — ваша можливість просто та без зайвих платежів знімати готівку будь-де за кордоном. У матеріалі розкажемо, чому саме ZEN MasterCard настільки вигідна та як нею користуватися.

ZEN MasterCard: що це

Пластикова картка перш за все використовується для офлайн-платежів (у магазинах, ресторанах, спортивних залах) та зняття коштів у банкоматах. Щоб замовити таку, зайдіть до мобільного застосунку ZEN.COM та надішліть відповідну заявку. Це можна зробити вже після реєстрації та отримання персонального рахунку.

Картка максимально проста та зрозуміла у використанні:

  • знімати готівку можна безоплатно, але в рамках обмежень тарифу;
  • однієї картки достатньо для операцій з кількома валютами.

ZEN MasterCard пов'язана тільки з одним багатовалютним рахунком (доступно 29+ валют). Комісія за зняття коштів не знімається, якщо дотримуватися лімітів в рамках окремого тарифу. Детальний прайс тарифів доступний на zen.com.

В подорожах картка ZEN замінить десятки інших — окрему для кожної валюти. З нею достатньо запам'ятати один PIN-код, щоб отримати доступ до операцій зі злотими, доларами, євро, фунтами тощо. Гроші можна зняти в будь-якій країні.

В чому особливість ZEN MasterCard

Кожний тариф ZEN.COM передбачає певні обмеження, зокрема стосовно зняття коштів у банкоматах. Ці обмеження стосуються не рахунку, а картки. Наприклад, за 1 добу користувач може зняти не більше 5000 євро. Також ліміти іноді є на банкоматах.

За потреби можна замовити більше однієї фізичної картки. Їх виготовлять та доставлять за зазначеною адресою протягом 5–7 робочих днів. Доставка можлива тільки до країн ЄЕЗ.

Який захист є у ZEN MasterCard

Всі картки захищені за стандартом Digital First та мають відповідний сертифікат. Він передбачає, що на поверхні пластикової картки не друкуються її дані, а також персональні дані її власника. Digital First дозволяє захистити картку від дій зловмисників навіть у разі втрати: ніхто, крім власника, не зможе скористатися нею, адже реквізити доступні тільки в мобільному застосунку.

Внесення грошей на ZEN MasterCard

Щоб поповнити картку, достатньо:

  • зробити міжнародний чи місцевий банківський переказ;
  • здійснити переказ з іншої картки VISA або MasterCard;
  • переказати кошти за допомогою Apple Pay, Google Pay;
  • скористатися терміналом Planet Cash (на території Польщі їх понад 1000);
  • використати сервіс Paysafecash.

Також на території України доступне поповнення з валютної картки іншого банку (P2P-переказом).

Кошти надходять на ваш персональний рахунок майже миттєво. Вони одразу доступні до використання. Це правило діє для всіх 29+ валют, які доступні в ZEN.COM. Тому за кордоном ви завжди швидко та без проблем знімете потрібну кількість готівки без прихованих комісій. Ще більше інформації — на zen.com.Не пропусти другие интересные статьи, подпишись:
Мы в социальных сетях
Курс валют
02.10.2023 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка 37.49 39.48 0.00
Продажа 38.17 40.98 0.00
Все курсы наличных валют...
02.10.2023 1 USD 1 EUR 1 RUB
Покупка/продажа 36.57 38.74 0.38
Все курсы НБУ...
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK